Hnisavý výtok z močové trubice

Hnisavý výtok z močové trubice poukazuje na zánět močové trubice. Do močové trubice se dostávají pyogenní bakterie.

Častá příčina je nechráněný pohlavní styk a infekce bakterií Neisseria gonorrhoeae. Nemoc je známá jako kapavka. Jedná se o pohlavně přenosnou chorobu. Projevuje se zarudnutím okolo ústí močové trubice, bolestí, řezáním ( obzvlášť při močení). Velice důležitý je výtok z močové trubice, špinavé spodní prádlo.

Při výtocích a podobných příznacích je nutné okamžitě vyhledat lékaře – člověk může nakazit své sexuální partnery, navíc neléčená kapavka může přejít do chronické fáze, a způsobit vleklé potíže – u muže to je zánět prostaty a nadvarlete. U žen záněty děložního čípku.

Diskuse o koronaviru v ČR

Téma Poslední příspěvek Reakcí
Platnost pcr testu - na kurz plavání dnes v 08:32  Lenka76 2
Lékař během karantény dnes v 08:05  Anonymní 25
Covid pozitivní i po karanténě včera v 22:16  Borrealis 16
Strach z covidu v těhotenství dnes v 06:21  Chiquinquirá 41
Očkování covid 19 v těhotenství dnes v 07:32  Ivusska777 20
Jak se lecit doma s covidem? 25.10.21 18:38  Anonymní 21

Napište prosím svoji zkušenost s: hnisavý výtok z močové trubice

Váš příspěvek
LordAchilleus
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 4.8.18 06:16
Hnisavý zelený výtok z penisu

Zdravím jsou to dva dny co mi z penisu vytéká něco jako zelený podivně zapáchající hnisavý hlen projevuje se to pouze tyď tyto dva dny mám obavy abych nebyl nijak nakažený nějakou chorobou dá se to nějak léčit chodil jsem na testy a jednou mi zjistili chlamidii a podruhé herpes, a nyní jsem zjistil že mi vytéká z penisu tato zelená tekutina prosím o radu jak se to zbavit děkuji

Silent
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.1.12 14:26

Dobrý den, chtěla bych poradit.Předevčírem jsem si všimla něčeho zvláštního.I když jsem při pohlavním styku používala kondom, měla jsem hnědý výtok, pak bezbarvý a nijak nezapáchal.
Ovšem blbě se mi močí, pálí to a bolí.Nejdříve mi zrudl a napuchl jeden pysk a dnes i druhý.Bojím se, že mám kapavku, ale vždyť já přece měla chráněný sex.Tak co to tedy je?

kmotra
115 příspěvků 4.1.12 12:37
dobrý den,

máte bolesti nebo nemáte? milování vám činí potíže, k doktorovi nejdete. Co vlastně chcete? Aby vás přítelkyně opustila? Netuším, ani za mák co máte za nemoc, může to být prostata, ledviny…já netuším. Napište doktorovi tady, snad vám poradí lépe. Ale každopádně k lékaři…osobně. My tady nezmůžeme nic.

perumax
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 3.1.12 14:43
bolest varlete

Dobrý den.Mám přítelkyni a doufám že mui je věrná.Před pár dny mi začalo téci z penisu takový výtok nejdříve špinavý a smrdutý ale poté čistý a bez zápachu.Přítelkyně nemá nic.Když se toto po 14dnech spravilo strašně mi nateklo pravé varle a dost to bolí.Koukal jsem si na váček a na pravé straně ho mám rudý jak blázen.Když jsem v klidu a nehýbám se tak to ujde ale jak chodím tak je bolest dost velká.Milovat se ani nezkouším.Dost se stydím i když je mi skoro 46let jít s tím k doktorovy jeliož mám penis tak nějak menší a hlavně nemám originál trubici ale taková ta vyjímka co má od přírody vývod před žaludem.Mohly by jste mi poradit co by to mohlo být.Děkuji :zed: :oops:

Vložit nový komentář
 

Nemoci s tímto příznakem: